לבירורים והזמנות: 072-3950123
307 דילים לארועים בכף ידך


הרב עופר עקיבא

רב מזמר לחופה

שמי - הרב עופר עקיבא-רב מזמר לחתונה מומלץ ביבנה והסביבה.במסגרת עבודתי כאיש ציבור בתפקידים רבים כגון מוהל, רב מזמר לחתונה ועוד, זכיתי להיפגש עם מגוון רחב של אוכלוסיות:מבוגרים ובני נוער, חילונים ודתיים, החל בשרותי בצבא, בעבודתי עם בני נוער ובתפקידי כרב קהילה, וכלה במפגשים עם זוגות נישאים בעודי משמש עורך חופה וקידושין עבורם - כל אלו אפשרו לי להיחשף ולהכיר סוגים שונים של אנשים.למדתי לזהות כי בכולם טמון אותו ניצוץ יהודי ללא קשר לשייכות דתית. הבנה זו תרמה לי לדון את כל האדם לכף זכות ולראות בכל אחד את מעלותיו הפנימיות, לא לשפוט לפי החיצוניות ולאהוב כל אחד באשר הוא. להשתדל לקיים את ציווי חכמים "הווי מקבל את כל האדם בסבר פנים יפות".

המטרה שלי היא אחת: לתפור עבורכם את החופה המושלמת והמתאימה ביותר ע"פ הרצונות שלכם. זה אומר להיות שותף מוביל בלהנחות עבורכם את החופה בסגנון שלכם, באופן מרשים, מרגש וייחודי.

נולדתי וגדלתי בתל-אביב ואת לימודיי התיכוניים סיימתי בתיכון בעיר.לאחר מכן למדתי בישיבת ההסדר "כרם ביבנה", ובמהלך הלימודים יצאתי לשירות צבאי במסגרת "ההסדר".בתום תקופת ההסדר למדתי לסמיכה לרבנות בכולל האברכים של ישיבת כרם ביבנה.לאחר 12 שנות לימוד בכולל הוסמכתי לרב ולאחר מכן קיבלתי כושר לרב עיר.את ההכשרה להיות רב מחתן (עורך חופה וקידושין) רכשתי במכון י.נ.ר (יועצי נישואים רבניים), ואושרתי ע"י הרבנות הראשית לישראל להיות רב לחתונה בכל אתר ואתר.בין לבין למדתי גם הדרכת חתנים ב"מוסדות דור ודור".

במקביל ללימודיי בכולל למדתי במכון להוראה "מורשת יעקב" לתעודת מורה בכיר, ולאחר מכן המשכתי ללמוד לתואר ראשון בחינוך, ולתואר שני בתורה שבעל פה באוניברסיטת תל- אביב וסיימתי באוניברסיטת בר-אילן. כעת אני מסיים לימודי תואר שני (כפול) בתנ"ך במכללת הרצוג שבגוש עציון וכן הכשרת רבני קהילה מטעם ארגון "צוהר".עודני משרת פעיל במילואים כרב צבאי בדרגת סרן.

בנוסף לעיסוקי כרב מחתן, אני מגיש תלמידים לבגרות בבית ספר תיכון, בודק בחינות של הרבנות הראשית, משמש כרב קהילה בהתנדבות, מוהל מוסמך ועורך טקס בריתה / זבד הבת.אני מופיע כמרצה בבתי ספר ובמקומות ציבוריים, מתוך רצון להאהיב את דבר התורה,ולהוות גשר לסבלנות וקירוב לבבות בין חלקי העם.קרא חוות דעת והמלצות על רב מזמר לחתונה-עופר עקיבא

  • כתובת הספק חרמון 7, יבנה

הדילים של הרב עופר עקיבא

הכול לזוג רב מזמר לחתונה במרכז במחיר שפוי-הרב עופר עקיבא | רב לחתונה במרכז

רב לחתונה של ה-LIFE עופר עקיבא

זמין בטווח התאריכים שבחרת

החל מ-1,000₪


צרו קשר השירות ניתן ללא עלות

מנהל האירועים של אתר 123 מזל טוב ישמח ללוות אתכם לאורך כל שלבי תכנון אירוע החלומות שלכם, החל מבחירת המקום ועד הפרטים הקטנים...