לבירורים והזמנות: 072-3950123
307 דילים לארועים בכף ידך


מוהל- הרב עופר עקיבא

מוהל מוסמך-רישיון 840

מוהל הרב עופר עקיבא-מוהל מומלץ מוסמך במרכז הארץ לברית מילה  מטעם משרד הבריאות, הרבנות הראשית לישראל והוועדה לפיקוח על המוהלים, מס' רשיון 840.לאחר ניסיון של מאות בריתות אשמח ללוות גם אתכם ברגעים המרגשים בהם אתם זוכים להכניס את בנכם בברית, בברית מילה מקצועית ורגועה ע"פ כל כללי ההלכה והרפואה.המטרה שלי היא אחת: לתת לכם את הרוגע ואת הביטחון שהפקדתם את בנכם בידיים מקצועיות, נאמנות ובעלות ניסיון.

את דרכי כמוהל התחלתי עוד בשנות לימודיי בישיבת "כרם ביבנה", בה הוסמכתי לרב, כאשר בהפסקות שבין הלימוד בבוקר לבין הלימוד של אחר הצהריים ביליתי בחברת מוהלים מהשורה הראשונה במטרה ללמוד את מלאכתם. נמשכתי למלאכת הקודש, לרגעים המרגשים של הצטרפות עוד ילד ועוד ילד לעם היהודי. הקול הפנימי שלי דחף אותי לשם. שימשתי את גדולי המוהלים במשך שנים ולמדתי מהם את "סודות המקצוע".משם הדרך היתה קצרה ללכת ללמוד ולקבל הסמכה ורישיון. עמדתי בהצלחה במבחנים של הרבנות הראשית לישראל, במבחנים התיאורטיים והמעשיים של משרד הבריאות וכן במבחנים של הוועדה הבין משרדית לפיקוח על המוהלים.נכון להיום, ב"ה זכיתי למול מאות תינוקות להורים מרוצים.

המשכתי ללמוד לקבלת כושר לרב עיר, ולאחר מכן הוסמכתי לשמש כרב מחתן (עורך חופה וקידושין) בכל אתר ואתר ע"י מכון י.נ.ר (יועצי נישואים רבניים), וע"י הרבנות הראשית לישראל. בין לבין למדתי גם הדרכת חתנים ב"מוסדות דור ודור".במקביל ללימודיי בכולל למדתי במכון להוראה "מורשת יעקב" לתעודת מורה בכיר, ולאחר מכן המשכתי ללמוד לתואר ראשון בחינוך, ולתואר שני בתורה שבעל פה באוניברסיטת בר-אילן. כעת אני מסיים לימודי תואר שני (כפול) בתנ"ך במכללת הרצוג שבגוש עציון וכן הכשרת רבני קהילה מטעם ארגון "צוהר".עודני משרת פעיל במילואים כרב צבאי בדרגת סרן.

בנוסף לעיסוקי כמוהל וכרב מחתן, אני מגיש תלמידים לבגרות בבית ספר תיכון, בודק בחינות של הרבנות הראשית, משמש כרב קהילה בהתנדבות. מופיע כמרצה בבתי ספר ובמקומות ציבוריים, מתוך רצון להאהיב את דבר התורה, ולהוות גשר לסבלנות וקירוב לבבות בין חלקי העם.זה המקום לומר לכם שאני עורך טקס בריתה / זבד הבת.

לשמחתי, אני זוכה פעמים רבות ללוות משפחה מרגעי החופה המרגשים לרגעים המיוחדים בהם הם זוכים לחבוק בן או בת. ובכך אני שותף לסגירת מעגלים יפים ומרגשים בחוג הלקוחות.ברובד האישי, נשוי לעינב ואב לתשעה ילדים.

אני בא למול את בנכם עם כל הידע, הכלים, התובנות והניסיון, שרכשתי במהלך כל השנים הללו. המטרה שלי היא לתת לכם את השירות קודם כל באהבה ובמקצועיות. חשוב לי שתחושו אמון באדם בו אתם בוחרים להיות השליח למול את בנכם.חשוב לי שתדעו שבבריתות שלי אני מקפיד על סטריליזציה בכלים, על עמידה בכל כללי ההלכה והרפואה, על זמינות מירבית לאחר הברית בכל שעה ביממה וכן על ביצוע הברית בשקיפות מלאה לעיני האורחים.

  • כתובת הספק תל אביב יפו


צרו קשר השירות ניתן ללא עלות

מנהל האירועים של אתר 123 מזל טוב ישמח ללוות אתכם לאורך כל שלבי תכנון אירוע החלומות שלכם, החל מבחירת המקום ועד הפרטים הקטנים...