לבירורים והזמנות: 072-3950123
307 דילים לארועים בכף ידך


בראשית

צילום אירועים

שמי שחר רון ( Shachar Ron ) ,בוגר מכללת קאמרה אובסקורה .עוסק בתחום הצילום מעל 6 שנים , בצילום אירועים ,אופנה ותדמית .

הצוות שלי ואני פועלים תחת סטנדרטים גבוהים ביותר, תוך דגש על יחס חם ושירות ללקוח . צילומי הסטילס והוידיאו הם בראש צעיר וספונטני. הצילומים נעשים במיטב הציוד המקצועי בהתאם לצרכים ולסגנון האישי של כל אירוע, ומגובים תמיד בציוד נוסף. צוות הצלמים מורכב מאנשי מקצוע בעלי מיומנות וידע רב בתחום הצילום. בראשית צילום אירועים עושים את עבודתם באהבה ותוך שקיפות מלאה מול הלקוח .

אנו מתמחים בתיעוד האירוע והנצחת הרגעים החשובים ברמה מקצועית הגבוהה, החל מחתונה, בר מצווה ובת מצווה, ברית מילה ובריתה ועד לאירועים משפחתיים . שילוב ניסיון רב, ספונטניות, וכמובן ציוד צילום מתקדם ועדכני ביותר.יביאו את התוצאה המושלמת ביותר לאירוע שלכם ,באהבת הצילום שלנו ניתן לראות בצילומים השקעה, רגישות, ואכפתיות, דבר שיבטיח שהלקוח יהיה שבע רצון באופן טוטאלי. העבודה שלנו מתחילה בתכנון מוקדם של האירוע, כאשר ביחד איתכם, בעלי השמחה, נעבור על האפשרויות הרבות שעומדות לרשותכם, תוך הצגת העבודות שכבר ביצענו בעבר. אנו מבטיחים יחס אישי, חם, סבלני ומקצועי במטרה לבחור באמת את הדברים המתאימים לכם מתוך חבילות הצילום הגמישות שאנו מציעים. בהמשך נתעד את לוח הזמנים המדויק של ההפקות כאשר הנכם מוזמנים להיות שותפים לאורך כל התהליך. לנו יש מטרה אחת: לקוח מרוצה שיישאר עם זיכרונות מונצחים על גבי צילומים איכותיים. אנו מבצעים ארוע אחד בלבד על כל תאריך ולכן התוצאות מדברות בעד עצמן.


אז שיהיה במזל טוב וניפגש בשמחות .

  • כתובת הספק קטרוני 31 פתח תקווה

הדילים של בראשית

צילום צלם לבת מצווה במרכז-בראשית צילום אירועים

אירוע שהוא מסיבה-בראשית צילום

זמין בטווח התאריכים שבחרת

החל מ-3,000₪ חבילת צילום
צילום צלמים לחתונה בראשית צלמים מומלץ במרכז הארץ

חתונה עם בראשית

זמין בטווח התאריכים שבחרת

החל מ-7,500₪


צרו קשר השירות ניתן ללא עלות

מנהל האירועים של אתר 123 מזל טוב ישמח ללוות אתכם לאורך כל שלבי תכנון אירוע החלומות שלכם, החל מבחירת המקום ועד הפרטים הקטנים...