לבירורים והזמנות: 072-3950123
307 דילים לארועים בכף ידך


צילום מחוץ לעדשה

רפי גירו

רפי ג'ירו-צילום מחוץ לעדשה-צלמים לחתונה במרכז מתחתנים? מזל טוב! אתם עומדים להתחתן ולחגוג את האהבה שלכם מול כל הקרובים והמכרים שלכם. צלם לחתונה יידע לתעד את היום הזה, בסטילס ובוידאו, במקצועיות וברגישות שכל כך נדרשת ביום הזה. צלם לחתונה שיהיה רגיש לכל אותם רגעים חשובים ומרגשים שאסור לפספס.

זה מתחיל עוד בפגישה שבה הצלם שלכם לחתונה בודק מה חשוב לכם בצילום חתונה, את מי אסור לפספס, איזה סגנון אתם אוהבים ויזרוק לכם טיפים שיהפכו את היום המלחיץ הזה למושלם ומרגש.

בשלב ההכנות צלם החתונה שלכם יצלם את פריטי הלבוש את האיפור ואת עיצוב השיער וכמובן גם את המפגש המרגש.ממשיכים לצילומי החוץ. שלב שבו אתם בעיקר צריכים להיות אחד עם השני. אנחנו, צלמים לחתונה, נדאג להוציא אתכם יפים ואוהבים. הלאה,מגיעים למקום האירוע. כל המשפחה מתכנסת לטובת אחד השלבים החשובים ביום הזה "צילומי משפחה" לאחר מכן קבלת הפנים, החופה ואיך לא – הריקודים.צוות צילום מחוץ לעדשה ישמח ללוות אתכם, כמו המון זוגות מרוצים, ביום הגדול שלכם.
צלם צריך להיות אדם רגיש. רגיש למבטים, לניואנסים, לרגשות,לרגעים האלו שלא יחזרו עוד, לשמחה וגם לעצבות - ואלו בדיוק החומרים שמהם צריך להיות בנוי צלם האירועים שלכם."רפי בעל יחסי אנוש יוצאי דופן, סבלני, מקצועי, מקשיב, הוא התאהב בסגנון שבחרנו... באופי שלו רפי אדם דקדקן, שם לב לכל פרט קטן, וכל כלה יודעת שאלו אנשי המקצוע שהכי מרגיש בטוח לעבוד מולם. הוא הצליח לתפוס את כל הרגעים האפשריים. הווידאו... הווידאו הכי מרגש שראיתי איי פעם, הוא יצר לנו סרט ווידאו אומנותי, מיוחד עם הקולות שלנו ברקע, שאין אחד שלא מזיל דמעה." (שירה ואלעד, 2018)

קרא המלצות וחוות דעת על רפי גירו-צילום מחוץ לעדשה צלם לחתונה מומלץ במרכז

 

  • כתובת הספק הפרטיזן 25 תל אביב

הדילים של צילום מחוץ לעדשה

צילום  צילום מחוץ לעדשה-צלמים לחתונה במרכז מומלצים במחיר שפוי

צילום חתונות אמנותי מחוץ לעדשה

זמין בטווח התאריכים שבחרת

החל מ-8,500₪
צילום צילום מחוץ לעדשה-רפי גירו-חבילת צילום לחתונה במרכז במחיר שפוי

צילום חתונות אמנותי

זמין בטווח התאריכים שבחרת

החל מ-10,000₪
צילום צילום מחוץ לעדשה-רפי גירו-חבילת צילום טראש דה דרס במרכז במחיר שפוי

הקרם דה לה טראש

זמין בטווח התאריכים שבחרת

החל מ-1,500₪


צרו קשר השירות ניתן ללא עלות

מנהל האירועים של אתר 123 מזל טוב ישמח ללוות אתכם לאורך כל שלבי תכנון אירוע החלומות שלכם, החל מבחירת המקום ועד הפרטים הקטנים...